Wiele twarzy szwedzkiego lagom

Szwedzkie słowo „lagom”, okrzyknięte przez takie czasopisma jak Vogue, czy Elle buzzwordem 2017 roku, nie przestaje intrygować. Czy wy też zastanawiacie się, co tak naprawdę za nim stoi? Nowy trend, uniwersalny styl pełnego harmonii życia, a może nowoczesna filozofia w której skandynawski design pełni ważną rolę? 

czytaj całość »
Styl industrialny, czyli surowość i elegancja

Styl industrialny, zwany też loftowym, święci w ostatnim czasie prawdziwe tryumfy na rynku aranżacji wnętrz, będąc, obok stylu skandynawskiego, jednym z najchętniej wybieranych stylistycznych rozwiązań do nowoczesnego mieszkania. Jeśli jednak designerzy z mroźnej Północy stawiają przede wszystkim na neutralne barwy i rodzinne ciepło, to styl industrialny potrafi pokazać pazur i wyrazisty charakter..

czytaj całość »
„Moda na emalię”, czyli garnki emaliowane i design.

Design, w szczególności skandynawski, cechuje szukanie inspiracji w najprostszych formach oraz tradycyjnych technikach wykonania. W ostatnich latach tendencja ta dotyczy nie tylko mebli, ale też akcesoriów kuchennych przy których projektowaniu designerzy często sięgają do źródeł. Tym właśnie tłumaczy się triumfalny powrót garnków emaliowanych do naszych kuchni.

czytaj całość »
Nagrody

Kupuj i oszczędzaj w programie lojalnościowym!

Zyskaj nawet 8% rabatu na swoje zakupy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl