mandihouse.pl

Dom i wnętrza

Dom od dewelopera
Nieruchomości

Dom od dewelopera

Rynek nieruchomości wypełniony jest ofertami sprzedaży domów, tak samo na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym. Jednak domy wykonane z dbałością o szczegóły za niewygórowaną cenę, sprzedają się bardzo szybko.

Czego należy oczekiwać?

Jeżeli pragniesz zostać właścicielem takiej nieruchomości musisz wykazać się dużym wyczuciem chwili i przenikliwością. W dzisiejszych czasach konkurencji i dbałości o klienta deweloper nie jest tylko kimś kto sprzedaje lokale i nie dba o udogodnienia. Mamy prawo, a nawet obowiązek, by chcieć więcej. Wybór dobrze skomunikowanej lokalizacji przyszłej inwestycji to standard. Dla przyszłych domów musi być zapewniony dostęp do komunikacji miejskiej. Co więcej, nowoczesne osiedla budowane są z myślą o nowoczesnych rodzinach. Tereny zielone dogodne do rekreacji i uprawiania sportu to duży atut. Obecnie podstawową sprawą są własne garaże oraz przydomowe ogródki, bez których nie wyobrażamy sobie domku na przedmieściach.

Czym jest bezpieczne osiedle?

Wiele się mówi o bezpiecznych osiedlach, że płot i szlaban nie rozwiążą żadnych problemów. Trudno się z tym zgodzić, gdyż ograniczona możliwość wchodzenia na teren osiedla powoduje, że osoby postronne nie są tam widywane. W chwili, gdy ktoś obcy pojawia się na terenie zamkniętym od razu wzbudza zainteresowanie. Anonimowe spacerowanie w celu zlokalizowania potencjalnych ofiar kradzieży jest niemal niemożliwe. Osoba taka bez wątpienia zostałaby nagrana przez jedną z kamer monitoringu, a po rozpoznaniu jako intruz niezwłocznie usunięta z terenu osiedla.

Nie można zapominać o bezpieczeństwie dzieci, które powinny bez przeszkód korzystać ze ścieżek i alejek osiedla bez strachu przed przypadkowym piratem drogowym. Co więcej, uprowadzenie dziecka z takiego miejsca jest niemal niemożliwe, a przy aktywnym udziale rodziców równe zeru.

Czy ten wymarzony dom gdzieś istnieje?

Z godną uwagi ofertą wystąpił deweloper, z którego realizacją możemy się zapoznać odwiedzając stronę aionrodzinny.pl. Nowo budowane osiedle domków spełnia wszystkie postulaty wymarzonego domu. Trudno jest znaleźć jakiekolwiek minusy tej inwestycji. Do największych niedogodności można zaliczyć ograniczoną ilość nieruchomości, a sprzedaż domów już się rozpoczęła. Poza tym każdy zainteresowany powinien sprawdzić tę ofertę samemu.