mandihouse.pl

Dom i wnętrza

Antałki i beczki
Lifestyle

Antałki i beczki

Bednarstwo to wyjątkowe i od wieków znane rzemiosło, dzięki któremu powstają piękne i jedyne w swoim rodzaju drewniane beczki o różnorodnym zastosowaniu. Dlaczego warto kultywować tę tradycję?

Drewniane beczki – tradycja, jakość i różnorodne zastosowanie 

Drewniane produkty, w tym między innymi wykonane z drewna dębowego, to wyjątkowe i odznaczające się klasą oraz szczególną jakością elementy wyposażenia nie tylko różnego rodzaju producentów piwa czy wina, ale również restauracji, barów, a nawet saun i prywatnych domów. Są piękne, wyjątkowo trwałe i przede wszystkim całkowicie naturalne. To kultywowanie tradycji i inwestycja w jakość przyrządzanych w nich, np. kiszonek, których smaku nie da się podrobić. 

Zakład bednarski to przede wszystkim piękne beczki wykonane z drewna między innymi dębowego czy olchowego. Oznacza to, że są nie tylko wyjątkowe pod względem wizualnym, ale również trwałe. Z powodzeniem służą do takich celów jak kiszenie kapusty czy ogórków. Dostępne są w różnych wielkościach i pojemnościach. Drewniane antałki o różnych pojemnościach posłużą do efektownego przechowywania i rozlewania wina w lokalach gastronomicznych czy winiarniach. Najwyższą ich jakość gwarantuje chociażby https://bednarstwo.com/pl/. 

W zakładzie bednarskim wykonuje się również niezwykle efektowne drewniane balie-beczki, które są nieodłącznym elementem takich miejsc jak sauny i salony SPA, hotele, a także prywatne domy. Drewniana balia do kąpieli może być używana przez cały rok zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Posiada specjalne siedzisko, a także schodki ułatwiające dostanie się do środka. 

Producent beczek oferuje również inne produkty wykonane z różnego rodzaju drewna, które mogą służyć jeszcze innym celom. Są to przede wszystkim specjalne kufle, naczynia, cebry, wiadra oraz inne produkty, które mają zastosowanie w kuchni czy łaźni. Dzięki nim każde miejsce nabierze wyjątkowego charakteru i będzie odznaczać się nietuzinkowością. 

Osobną kategorię stanowią jeszcze produkty, które staną się ozdobą takich miejsc jak ogrody, tarasy, czy nawet balkony. Są to więc przede wszystkim piękne donice i skrzynki o różnych wielkościach, w których z powodzeniem można uprawiać ulubione kwiaty czy warzywa.