mandihouse.pl

Dom i wnętrza

Zasłona na taśmie marszczącej
Dom

Zasłona na taśmie marszczącej – zbędny dodatek czy produkt, który warto mieć?

W każdym domu powinny znaleźć się dodatki, które mają praktyczny charakter i podnoszą walory wizualne otoczenia. Świetnym przykładem są zasłony na taśmie marszczącej, które są na tyle uniwersalnym produktem, że doskonale odnajdą się we wszystkich wnętrzach niezależnie od tego, w jakiej stylistyce są one utrzymane. Dlaczego warto w nie zainwestować? Powodów jest wiele!

Estetycznie i z pomysłem – modne zasłony

Zasłona na taśmie marszczącej z reguły jest dostępna w kilku rozmiarach i długościach, więc bez trudu dopasujemy je do posiadanych okien. Te sięgające podłogi wbrew pozorom nadadzą lekkości i eleganckiego a zarazem nowoczesnego wyrazu pomieszczeniom w którym się znajdą. Ich nieco krótsze odpowiedniki będą prezentowały się równie dobrze i staną się właściwym wyborem zwłaszcza dla tych, którzy posiadają zwierzęta. Unikniemy w ten sposób ewentualnych szkód i zbędnej frustracji. Zasłona na taśmie marszczącej może mieć dowolny kolor. Nie brakuje klasycznych opcji, takich jak odcienie beżu, szarości, biel, czerń czy brąz ale nabycie czegoś bardziej wyjątkowego nie będzie najmniejszym problemem. W asortymencie większości producentów znajdują się bowiem również fantazyjne rozwiązania w postaci intensywnych, wyrazistych kolorów oraz wzorów: kwiatowych, geometrycznych i tym podobnych. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu by zaopatrzyć się w kilka kompletów zasłon i przy ich pomocy modyfikować wystrój w zależności od aktualnych upodobań.

Zadbać o swoją prywatność niewielkim kosztem

Każda zasłona na taśmie marszczącej została zaprojektowana tak, by nienagannie się prezentować i zapewniać maksymalny komfort użytkowania swoim właścicielom. Ich założenie nie jest kłopotliwe i przebiega sprawnie oraz szybko. Warto podkreślić, że produkty uszyte z masywnych tkanin, które nie przepuszczają światła będą idealne zwłaszcza do sypialni, pokoju gościnnego i dziecięcego. Ułatwią stworzenie warunków sprzyjających wypoczynkowi, pozwolą unikać nadmiernej ilości promieni słonecznych, która może utrudniać oglądanie telewizji, a także sprawią, że nie trzeba będzie przejmować się spojrzeniami sąsiadów. Umiejętnie dobrane zasłony na taśmie marszczącej dodadzą uroku i wzbudzą zachwyt na twarzach gości. To coraz częściej spotykany element aranżacji wnętrz, który cieszy się rosnącą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem stanowi rozsądną inwestycję – cena jest atrakcyjna, a jakość wykonania imponująca. Dobrze mieć je w szafie, będą także wspaniałym prezentem dla bliskich zwłaszcza wtedy, gdy wręczymy go z okazji zakupu nieruchomości.