mandihouse.pl

Dom i wnętrza

Modne oprawy oświetleniowe
Dom

Modne oprawy oświetleniowe wyprodukowane w Polsce

Loftowe oprawy oświetleniowe stale zyskują na popularności. Doskonale pasują do wnętrz o wystroju nowoczesnym, zarówno w biurach, jak i w domach i mieszkaniach. Decydując się na zakup o modnym designie, nie trzeba jednak wybierać akcesoriów oświetleniowych od zagranicznych producentów.

Wysoką jakość prezentują polskie lampy, które są wykonywane specjalnie na zamówienie klienta. Wbrew pozorom tego rodzaju produkty nie stanowią wyzwania finansowego, czego doskonałym przykładem są lampy Aldex w dobrej cenie.  

Lampy polskiej produkcji – aktualne trendy 

Na dany moment najmodniejsze oświetlenie dekoracyjne to minimalistyczne oprawy oświetleniowe. Mogą być traktowane w charakterze lamp zarówno sufitowych, jak i ściennych. Polscy producenci stosują estetyczną, uniwersalną kolorystykę lamp: czerni, bieli oraz chromu. Minimalistyczny design opraw oświetleniowych bardzo dobrze odpowiada wnętrzom nowoczesnym, skandynawskim oraz loftowym. Tego rodzaju lampy polskiej produkcji podkreślają czystość oraz sterylność wnętrza. Nie przytłaczają swoją wielkością, stanowiąc subtelny akcent dekoracyjny. Co również ważne, minimalistyczne oprawy nie blokują przepływu światła, dając wnętrzom maksymalny poziom jasności.  

Techniczny charakter minimalistycznych opraw oświetleniowych nie tylko elegancko się prezentuje, ale również gwarantuje różnorodne formy zastosowania. Lampy sprawdzą się zarówno we wnętrzach komercyjnych, na przykład w biurach, jak i prywatnych: w korytarzu, kuchni, salonie czy sypialni. Do wyboru pozostaje różny układ ramion lamp lub też modele z możliwością regulacji kąta nachylenia. Metalowa, nieskomplikowana konstrukcja jest łatwa w czyszczeniu.  

Dlaczego warto wybierać polskie lampy? 

Dla osób, które interesują lampy polskiej produkcji o wspomnianym charakterze industrialnym, lampy Aldex w dobrej cenie stanowią doskonałą propozycję. Oprawy oświetleniowe polskiego producenta są eleganckie, praktyczne i przystępne cenowo. Marka ma swoją siedzibę w Częstochowie, działając na polskim rynku od 1981 roku. Wszystkie lampy Aldex są robione na indywidualne zamówienie. Termin wykonania wynosi od 14 do 21 dni, co wynika z zachowywania najwyższych standardów jakości podczas wykańczania każdego produktu oraz bezpiecznych metod transportu.  

Zakup oprawy oświetleniowej od rodzimej firmy gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa. Można liczyć również na szybszą realizację ewentualnego procesu reklamacyjnego. Klienci mają łatwiejszy kontakt z producentem. Lampy polskiej produkcji charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Solidna konstrukcja idzie w parze z łatwym montażem, który można przeprowadzić na podstawie czytelnej instrukcji. Co ważne, lampy Aldex dają swoim użytkownikom możliwość zastosowania różnych żarówek dostosowanych do indywidualnych preferencji. Można przykładowo użyć energooszczędnych LED-ów o dowolnej barwie światła: ciepłej, zimnej albo neutralnej. Różnorodny design artykułów producenta gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.